ADMİN GÜVENLİK KİMDİR

ADMİN Güvenlik Sistemleri 17 yıllık sektör tecrübesi ile 2009 yılında yeni ismi ile hizmete devam etmektedir. Son kullanıcılara ürün, uygulama ve teknik servis konularında profesyonel danışmanlık hizmetini vererek doğru sistemler kurulmasında çözüm ortağınız olarak her zaman yanınızda olmaktayız.
ADMİN Güvenlik, bu profesyonel hizmetleri sunarken uygun ürün ve fiyatlarla mutlu müşteri portföyü oluşturmuştur, güvenlik sistemleri nin ne kadar ciddi ve hassas bir iş olduğunu tüm çözüm ortakları ile birlikte müşterilerimizin bilinçli tüketici olma yolunda çok daha ileri bir seviyede olmasını sağlamıştır.

ADMİN Güvenlik, bu uygulamakta olduğu profesyonel hizmet ve ürün temini anlayışı ile aynı orantıda büyüyen karlı bir şirket olarak yoluna hızla devam etmektedir. Siz değerli müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımız ile birlikte uzun yıllar bu sektöre hizmet vermekten ve doğru işler yapmaktan mutluluk duyarız.

KALİTE POLİTİKASI

Kalite yönetim sistemimizi, yönetim kurulu ve tüm çalışanlarımızın katkıları ile sürekli iyileştirmeyi hedefleyerek; Altına imzamızı attığımız, tüm çalışmalarımızda ve güvenlik sistemi ile korunacak her mekânda öncelikli ilkemiz doğru risk analizi ve sistem planlaması yapmaktır,

VİZYON MİSYON VE İLKELER

Her koruduğumuz ( iş yeri, ev, fabrika, okul, iş merkezi, endüstriyel tesis vb ) mekanın gerekli tüm servis hizmetlerini mobil ekiplerimizle düzenli ve zamanında yaparak yeni gelişmeleri mevcut sistemlere entegre etmek, Uzman ve alanında eğitim almış teknik kadromuzla bu ürünleri en gerekli ve doğru biçimde tesis ederken, müşterilerimizle aramızda yıllar boyu sürecek ilişkiyi daimi kılmak,

HASAN UZUN